Hotel Restauracja Szczecin

Wesela i przyjęcia Szczecin

Wesela

Dzień ślubu to wyjątkowy czas, który pozostaje w pamięci na zawsze, dlatego warto zadbać o jego niepowtarzalna oprawę. Restauracja-Hotel NORD od lat z powodzeniem organizuje przyjęcia weselne, ciesząc się zaufaniem i satysfakcją naszych Klientów. Dzięki temu doświadczeniu, ale także intuicji, kreatywności i niesłabnącej pasji sprawimy, że dzień Waszego ślubu będzie niezwykły… Wesele Szczecin – Mierzyn to Restauracja-Hotel NORD

Czytaj więcej...

Imprezy rodzinne i okolicznościowe

Chcesz wyprawić ucztę dla wielu osób, a może raczej kameralne przyjęcie? Zapewniamy obsługę gastronomiczną małych jak i dużych grup turystycznych. Zaufaj nam, imprezy okolicznościowe w Szczecinie, czyli organizowane w obrębie dużego miasta, nie muszą być skazane na nudę i zamknięte pomieszczenia. Możesz korzystać jednocześnie z sali jak i ogrodu, zapewniając swoim Gościom radość z ucztowania na łonie natury.

Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia. Gwarantujemy lokal klimatyzowany z bezpośrednim przejściem do ogrodu wypoczynkowego z fontanną, oczko wodne, mostek, altana biała do zdjęć, bogate menu oraz profesjonalną organizację i obsługę Gości. Białe pokrowce na krzesła – gratis. Dla naszych pociech: kącik dziecięcy z bajkowym tv, plac zabaw. Możesz zdać się na nas w każdym momencie swojego życia! Imprezy okolicznościowe w Szczecinie to nasza specjalność.

Czytaj więcej...

Komunie

Chcesz wyprawić przyjęcie komunijne w miłym i przyjaznym rodzinom miejscu, polecamy nasza restaurację. Gwarantujemy lokal klimatyzowany z bezpośrednim przejściem do ogrodu wypoczynkowego z fontanną, oczko wodne, mostek, altana biała do zdjęć, bogate menu oraz profesjonalną organizację i obsługę Gości. Dla naszych pociech: kącik dziecięcy z bajkowym tv, plac zabaw. Imprezy okolicznościowe w Szczecinie to nasza specjalność.

Czytaj więcej...

Stypy

Chcesz wyprawić stypę w spokojnym i godnym przyjaznym rodzinom miejscu, polecamy nasza restaurację. Gwarantujemy lokal klimatyzowany z bezpośrednim przejściem do ogrodu wypoczynkowego z fontanną, oczko wodne, mostek, altana biała do zdjęć, bogate menu oraz profesjonalną organizację i obsługę Gości. Dla naszych pociech: kącik dziecięcy z bajkowym tv, plac zabaw. Imprezy okolicznościowe w Szczecinie to nasza specjalność.

Czytaj więcej...